Perfect World Romania Forum
Quick login and register form!

Join the forum, it's quick and easy

Perfect World Romania Forum
Quick login and register form!
Perfect World Romania Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sugestii pentru PWHH Staff

4 posters

Go down

Sugestii pentru PWHH Staff Empty Sugestii pentru PWHH Staff

Post by Admin Wed May 20, 2009 1:23 am

Pentru toti GM-i ( Administratori ) acestui server .

Dragi prieteni , vreau sa va rog cate ceva :

- sa fiti cat mai curajosi si cat mai activi ;
- daca vedeti ca un jucator nu joaca corect , actionati nu stati reportat-il la " Adminul principal " care poate sa-l baneze ;
Ex: Xk , stiai ca Legolas nu joaca corect si totusi nu ai facut nimic Neutral , apoi l-ai lasat sa dea set-ul lui ( care nu era facut corect ) altui jucator
- nu va folositi conturile de GM ca sa faceti un cont de jucator normal si cu care eventual sa ajutati pe ceilalti jucatori ;
Ex: Repy ( GM ) , Legolas ( Player )
Titanium ( GM ) nu-i mai stiu numele la player , dar in fine si el trisase ...
Daca vreti sa fiti buni si respectati pe server , intrati ma cu contul de GM si gata , nu va mai faceti cont de player .

Eu sunt doar un mic GM , nu vreau sa fac legi pentru alti , dar daca se va juca tot asa , se va alege praful de acest server Neutral .
Admin
Admin
Game Master
Game Master

Male Posts : 56
Join date : 2009-04-17
Age : 31
Location : Mangalia
Job/hobbies : Lenes

http://best-gamers.ucoz.com

Back to top Go down

Sugestii pentru PWHH Staff Empty Re: Sugestii pentru PWHH Staff

Post by TheHunTer Wed May 20, 2009 8:29 am

Multumesc, cu ocazia asta renunt la GM si la toate account-urile ... de acu RuleR va fi adminu suprem, i`am dat acc si pass lui, nu mai vreau GM ca vad ca tot ce fac nu e bine ... imi cer scuze, dar nu pot acuza pe cineva fara sa am dovezi clare...
TheHunTer
TheHunTer
Game Master
Game Master

Male Posts : 124
Join date : 2009-04-20
Age : 35
Location : Bilbao / Spania
Job/hobbies : Boschetar

Back to top Go down

Sugestii pentru PWHH Staff Empty Re: Sugestii pentru PWHH Staff

Post by RuleR Wed May 20, 2009 9:35 am

Terminati-va cu certurile astea copilaresti si gasiti o cale mijloc sa va intelegeti intre voi.
Eu nu vreau sa fiu GM, is satul de administrare si de a fi admin pe servere.
M-am oferit sa va ajut cu hostul, eu zic ca e destul PC-ul 24/7 sa mearga, am facuto pentru ca imi place jocul asta, si pentru ca am vazut ca cei care s-au chinuit au potential sa formeze ceva frumos... eh daca incepeti cu certuri si chestii de genu ...

Si al3cs nu prea inteleg ce te roade atata ca x are ashura sau nush ce item... pana la urma te joci sa te distrezi nu sa te enervezi x are aia si tu nu ... si daca chiar e vreun abuz grav de gm sunt sigur ca Hunter nul va lasa sa treaca aiurea.
Pana la urma te joci ca sa te distrezi... nu ca sa te enervezi ...
RuleR
RuleR

Posts : 11
Join date : 2009-05-04

Back to top Go down

Sugestii pentru PWHH Staff Empty Re: Sugestii pentru PWHH Staff

Post by Vizitato Wed May 20, 2009 10:28 pm

Dragutule de al3cs ... vad ca inca nu am gatat .. chestia asta... deci ultima oara iti zic .... dar problema ca nu castig nimica, dak nas avea 2 degete rupte, si as putea da clickuri, ti-as demonstra ca iti fac in 3 zile ashura power ... ca atata cat am fost eu online, nai fost tu nici dublu ... + de cate ori intru , u ori stai la taclale, ori ajuti pe altcva ( ok asa e chiar bine ) , ori stai AFK in ADC ... dak as face ca si tine ... nas avea ata stuff .. cum nu ai u ! ... poti intreba de la multi cat am fost eu online .. si cati mau vazut .. de ex : Meteogen, Ruler, BuBu, Cristina , Diabolik ... intreabai pe astia cat stau eu on .. si apropo .. dak cumva intru si nu vb , inseamna ca is AFK ? , poate nam chef de vb ... si paote ma trezesc sa vb peste 1 ora ... at inseamna ca fix at am intrat ??? ca eu nu cred ca u stai .. cu FRIENDS LIST .. deschisa .. si asa joci .. deci te rog sa te mai gandesti .. mai LOGIC ! .. .si chiar imi pare rau ca nu exista pt jocu asta . UN PSYHOSTATS , sa vdm care a jucat mai mult Wink

Vizitato
Guest


Back to top Go down

Sugestii pentru PWHH Staff Empty Re: Sugestii pentru PWHH Staff

Post by Admin Wed May 20, 2009 11:41 pm

@TheHunTer : la ce ai mai facut server daca nu-ti place sa ai grija de el ?
@Ruler : Ce comic poti sa fi mai ... nu ma roade neaparat pe mine , dar sunt jucatori care se chinuie saptamani intregi sa-si faca o astfel de armura , si alti o au din .... tu ai juca pe un astfel de server in care e bun numai ala care e prieten cu GM-u ( aici cred ca intra si bulgari )
@Repy : Vad ca continui sa zici ca stateai in joc ... nu stau cu "Friends list" deschisa mereu , doar am setata optiunea "Online notification" , se vede cate stii despre joc ...

P.S. : vad ca stresez prea mult , poate mai bine ar fi sa nu fiu eu GM , nu-i asa ? de ce sa se duca tot server-ul ( toti GM-i ) din cauza mea ? mai bine numai joc eu si gata .
Admin
Admin
Game Master
Game Master

Male Posts : 56
Join date : 2009-04-17
Age : 31
Location : Mangalia
Job/hobbies : Lenes

http://best-gamers.ucoz.com

Back to top Go down

Sugestii pentru PWHH Staff Empty Re: Sugestii pentru PWHH Staff

Post by HellG1rL Sat May 23, 2009 4:33 am

Scuze Poate Nu Am Treaba Eu aici Smile
Defapt Nu va Cunosc Smile Nu Am Vb Niciodata Cu Voi E Prima Data Cand am Intrat Azi Pe Forum Smile defapt Acum 20 Minute In Primul Rand .. Nu Stiu Ce Atzi Facut Ca Nu am Jucat ... Dar Eu Cand Intru Ori Unde AMi Place Sa Ma Bag In Seama Sa Ma Uit Pe Forum Sa Ma Agit Ca O Gaza In Borcan Smile)
Deci Daca Ar Fii Un GM Rules ... Sigur Acolo Scrie ... Nu Ajutatzi Playeri Cu Gold , Iteme etc. Smile Twisted Evil
Si Sincer Acuzatiile Care le Face Al3cs Mi Se Par Destul de Grave .. Deoarece Nu e Corect Ca Un Admin Sa Ajute Un Player Ca An Felu Asta Daca Se Afla O Sa Fie Certuri mari Deoarece La Uni Playeri Nu le Convine Ca Alti Sa Fie Mai Buni Ca Ei ... Mai Buni In Ce Sens ( Iteme Create De GM ) Joc PW De Mult Timp Si Prostia Asta Am Facuto Si Eu Pe Un Server Malaezian " Iam Dat Set Si Un Arculetz Prietenului Meu " Si Se Aflase Si asa Am Ramas Fara GM Neutral Un Ban Pe Viata Neutral Si 1 Milion De **** De La Playeri Smile)
Aaaaaaa Nu va Suparatzi pe Mine ... Asa Sunt Eu Tre Sa ma Bag In Seama Twisted Evil

HellG1rL

Posts : 1
Join date : 2009-05-23

Back to top Go down

Sugestii pentru PWHH Staff Empty Re: Sugestii pentru PWHH Staff

Post by Admin Sat May 23, 2009 8:27 am

Mersi HellG1rL , se pare ca tu stii ce trebuie sa faca un GM ( esti printe putini care stiu acest lucru ) , dar te rog un lucru , scrie si tu cat mai frumos un post , nu-l scrie ca pe Y.M , nu inteleg ce rost are sa incepi toate cuvintele cu litera mare .

P.S : Poti face parte din echipa de GM-i daca ma convingi ca intradevar meriti .
Admin
Admin
Game Master
Game Master

Male Posts : 56
Join date : 2009-04-17
Age : 31
Location : Mangalia
Job/hobbies : Lenes

http://best-gamers.ucoz.com

Back to top Go down

Sugestii pentru PWHH Staff Empty Re: Sugestii pentru PWHH Staff

Post by TheHunTer Sat May 23, 2009 8:30 am

Sincer ... nu trebuia sa zici nimic Neutral nu te intereseaza pe tine sau alti playeri ce se intampla intre GMi ... e treaba lor, ei si`o rezolva... so ... mai usor cu bagatu in seama, nu ne intereseaza ca ai fost tu GM si tia dat ban ca nush ce si blablabla etc
TheHunTer
TheHunTer
Game Master
Game Master

Male Posts : 124
Join date : 2009-04-20
Age : 35
Location : Bilbao / Spania
Job/hobbies : Boschetar

Back to top Go down

Sugestii pentru PWHH Staff Empty Re: Sugestii pentru PWHH Staff

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum