Perfect World Romania Forum
Quick login and register form!

Join the forum, it's quick and easy

Perfect World Romania Forum
Quick login and register form!
Perfect World Romania Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cubi-gold price

4 posters

Go down

Cubi-gold price Empty Cubi-gold price

Post by Admin Wed May 27, 2009 2:44 pm

Na ca tot mi-am primit titlu de comentator , sa comentez putin si la decizia asta stupida , bineinteles sunt singurul care curaj sunt multi alti care comenteaza .

Deci as avea si eu niste intrebari legate de toata chestia asta la care astept niste raspunsuri sincere :

1) De ce sa schimbat pretul la cubi ?

2) De ce sa oprit zborul in "fb109" ?

Raspunsul la GM in joc a fost ca e prea simplu de aia s-au schimbat Laughing , de parca nu a fost asa de la inceput si cand va ziceam sa le schimbati ziceati ca urla jucatori ca sunt prea mici .
Nu stiu cum se face ca ti se pare prea usor serverul , doar de cand faci tu (Xk) refil , cand faceam eu refil nu era deloc simplu serverul Neutral
P.S. : E bine ca sa inchis zborul in "fb109" , dar schimbarea pretului la cubi a fost prea de tot , desi nici un player dupa server nu avea full un set HH 4 s , poate doar ce-i care jucau cum jucau... , totusi era prea mic pretul Neutral , si ce sa mai zic de jucatori noi care or sa fie vai de capul lor saracii , trebuie sa munceasca dublu , fata de cum am muncit noi Sad ( Ex: StarLight , care cred ca si plecat dupa server )
Admin
Admin
Game Master
Game Master

Male Posts : 56
Join date : 2009-04-17
Age : 31
Location : Mangalia
Job/hobbies : Lenes

http://best-gamers.ucoz.com

Back to top Go down

Cubi-gold price Empty Re: Cubi-gold price

Post by RuleR Wed May 27, 2009 6:07 pm

Pretul la cubi a ramas la 50k gold.
Zborul in FB 109 Heaven a fost oprit pentru ca se farma mult prea usor acolo,de acuma inainte daca va avea cineva nevoie de bossul din heaven (ala de 115) se va face event in care un gm il va chema si playerul/playerii vor fi lasati sa il omoare(sau sa incerce Twisted Evil )
RuleR
RuleR

Posts : 11
Join date : 2009-05-04

Back to top Go down

Cubi-gold price Empty Re: Cubi-gold price

Post by Admin Thu May 28, 2009 12:39 am

Atunci e foarte bine , dar daca fac alti party si ii omoara boss-ul celui care ii trebuie ? Si boss-ul il poate cere oricand ?
Admin
Admin
Game Master
Game Master

Male Posts : 56
Join date : 2009-04-17
Age : 31
Location : Mangalia
Job/hobbies : Lenes

http://best-gamers.ucoz.com

Back to top Go down

Cubi-gold price Empty Re: Cubi-gold price

Post by TheHunTer Thu May 28, 2009 12:50 am

Daca cineva are nevoie de boss poate sa astepte pana Vineri cand e Boss Event, bossul va fi mai frecvent printre cei 3 bossi, si in party care are cei mai puternici playeri va sta si cel ce va avea nevoie de boss Wink Pretul a ramas tot 50k, si in fb109 Heaven nu se mai zboara ca se cumparau prea multi cubi pe zi .... si era mult prea simplu, adica doar cei puternici puteau intra acolo si nu prea mi sa parut corect fata de restu jucatorilor...
TheHunTer
TheHunTer
Game Master
Game Master

Male Posts : 124
Join date : 2009-04-20
Age : 35
Location : Bilbao / Spania
Job/hobbies : Boschetar

Back to top Go down

Cubi-gold price Empty Re: Cubi-gold price

Post by Mariusfcs Fri May 29, 2009 8:39 pm

Almost No Comment Smile
Hai mai ca asa mai merge ^.^

Mariusfcs

Posts : 16
Join date : 2009-05-06

Back to top Go down

Cubi-gold price Empty Re: Cubi-gold price

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum